Türkiye'nin Avm14.com'u

Türkiye'nin Avm14.com'u olarak, 2017 yılında çıktığımız bu yolda 32 kategoride, yaklaşık 20 milyon ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibimizle, aylık yaklaşık beş milyon siparişi müşterilerimize ulaştırıyoruz.*

Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, Türkiye'nin ve bölgenin en büyüğü olan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmalar yürüttüğümüz Ar-Ge Merkezimizle sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme liderlik ediyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla, her biri alanına yenilikçi bakış açısı kazandıran tüm paydaşlarımıza ve sektöre fayda sağlayan dev bir "süper uygulama" ekosistemini inşa ediyoruz.

Videoyu oynat

Avm14.com Vizyonumuz

Ticaretin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonumuzla, bir e-ticaret platformundan insanların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanan ve sunduğu bütünleşik hizmetlerle tüm paydaşlarına katkı sağlayan dev bir ekosisteme dönüşmeyi hedefliyoruz.

 

Avm14.com Misyonumuz

Müşterilerimizin günlük yaşamlarında güvenilir, yenilikçi ve samimi bir yol arkadaşı olarak, ekosistemimizdeki her bir paydaşımızın "İyi ki varsın Avm14.com" diye düşünmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.

Avm14.com Yönetim & Çalışanlarımız

İBRAHİM UFUK PINAR

Avm14.com Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı