Demonte 3 Katlı 6 Parça Masaüstü Plastik Takı Bilezik Rafı Asorti

28.68

869 adet stokta

31 İnsanlar şimdi bu ürünü izliyor!
Stok kodu: ANKAY-1585 Kategoriler:

Ödeme Yöntemleri

Açıklamalar

360 Derece Dönebilen Demonte 3 Katlı 6 Parça Masaüstü Plastik Kurmalı Takı Bilezik Kolye Makyaj Malzeme Rafı Asorti

Takılarınızı Kolyelerinizi Bileziklerinizi koyacağınız rafı dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 

Takılarınızı ya da diğer eşyalarınızı koyabileceğiniz aksesuar rafı sevimli tasarımıyla herkesin gözdesi olacak , masanızda hoş bir görünüme kavuşacaksınız. 

3 farklı katı bulunan rafın her bir katını farklı eşyalarını koymak ve düzenlemek için kullanabilirsiniz. 

Taşınabilir boyutuyla eşyalarınızın yerini kolaylıkla değiştirmenize yardımcı olur. 

Yalnızca takılarınızı koymak için değil makyaj malzemelerinizi koymak için ya da banyodaki malzemelerinizi koymak için de kullanabilirsiniz.

Ürün kutu içerisinde demonte halde bulunmaktadır. 3 tane raf ve 3 tane de rafların düzgün durmasını sağlamak amacıyla ters külah şeklinde rafların haznelerine monte etmeniz gereken ince ayaklar yer almaktadır. İnce ayakların raflara tam oturması için denk getirerek sıkıca ittirmelisiniz. Böylelikle 3 ayrı ayaklı raf elde etmiş olacaksınız. 3 ayrı rafı büyükten küçüğe doğru üst üste oturttuğunuzda resimdeki hali alacaktır. 3 Farklı rengi bulunmaktadır seçenek seçilmeyen/başlıkta seçeneği yazılı olmayan siparişlerde stoklardaki renklerden karışık olarak gönderilecektir.

Rafları üst üste oturtuğunuzda üstteki iki rafta rahat bir şekilde 360 derece dönebilmektedir. Her hazne 3 yapraklı çiçek gibi tasarlanmıştır. Bu sayede her haznede farklı özellikteki takı bilezik kolye küpe gibi aparatlarınızı farklı farklı alanlayabilirsiniz. 

Paket İçeriği: 

1 adet 360 Derece Dönebilen Demonte 3 Katlı 6 Parça Masaüstü Plastik Kurmalı Takı Bilezik Kolye Makyaj Malzeme Rafı Asorti

Ürün Ölçüleri: 

Aparat/Ayak Ölçüleri:
En küçük aparat rafın içine geçen en üstte duran ayak 7 cm uzunluğundadır taktığınızda kurduğunuzda ters külah şeklinde durmaktadır.
Orta aparat en küçük aparat ile aynı özelliklere sahip olmakla birliklte uzunluğu 8 cm dir. En büyük aparatın ise uzunluğu 10 cm dir. 

Raf Hazne Ölçüleri: 
En üstteki en küçük raf en uzun uzunluğu 10 cm
Ortadaki rafın en uzun uzunluğu 12 cm
En altta kalan en büyük haznenin ölçüsü perspektiften bakarsanız 15 cm

Kurulumu:

Kutu içerisinden çıkan 3 hazne ve 3 ayak ayrı ayrı öncelikle birbirine monte edilmelidir. Daha sonrasında zevkinize göre 2 katlı 3 katlı olarak üst üste koyabilirsiniz. En büyük bölme her zaman en altta kalmalıdır. Dilediğiniz zaman hızlıca ayırabilirsiniz. 

STOKLARIMIZDA BULUNAN RENKLERDEN KARIŞIK OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. 

Ek Bilgiler

Ağırlık 071 kg

Teslimat & Kargo

  • Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
  • Sitemizde ki tüm ürünlerin gönderimi stoklarımızdan yapılmaktadır
  • Tüm alışverişlerinizde 250 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.
  • Yetkili kargo firmamız MNG Kargo'dur.
  • Değerli müşterilerimiz; siparişleriniz ödemesi onaylandıktan sonra hazırlanarak işleme alınıp çıkışı sağlanır.
  • Özel kampanya dönemlerinde 1-3 gün arası ilave gün gözlenebilir. ( Anlayışınız & Kampanyalarımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı Çok Teşekkür Ederiz )
  • Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde sizlere sms ve e-mail yolu ile bilgilendirme mesajlarımız ulaşır.
  • Siparişlerinizin kargoya teslimi sonrası adresinize ulaşma süresi bizler ile paylaşmış olduğunuz adresin bulunduğu bölgeye göre 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

İstisnalar;

  • Sipariş Durumunuz; Siparişleriniz kargoya verildikten 1 gün sonra kargo durumunuz değişebilmektedir; bunun sebebi kargo firmasının sipariş takip bilgilerini mesai bitiminde girmesi ve bir sonraki mesai başlangıcında sistemlerimize yansımasıdır. Örneğin; Siparişiniz perşembe günü akşam mng kargoya teslim edilmiştir ama siz perşembe günü sipariş durumunuza baktığınızda ''kargolandı'' ibaresini göremezsiniz. Kargolandı ibaresi bir gün sonra yani cuma günü sipariş kontrol ekranlarına yansımaktadır ama siparişiniz perşembe günü kargoya teslim edilmiştir.
  • ''Siparişinizin hazırlanıyor '' olarak görmeniz; Değerli müşterilerimiz siparişlerinizi oluştururken adreslerinizi detaylı bir şekilde girebilmenizi rica ediyor  ve  adres bilgilerinin detaylı bir şekilde girilmemesinden dolayı kargo firmasının manual işlemler yapmak durumunda kalmakta olduğunu paylaşmak isteriz.     Bu manual işlemler sonucunda siparişleriniz çıkmış olmakta  fakat sisteme yansımadığı için sizlerin  ''Siparişinizin hazırlanıyor ''  olarak görmekte olduğunuzu bildirmek isteriz.

Olası bir eksiklik ya da kırılma durumunda ürünü teslim almadan iade ediniz.

Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için web sitemizden “Müşteri Hesapları” bölümünden ulaşabilir ya da info@avm14.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla

-

İptal & İade Şartları

Yeni siparişin iptali

Avm14.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri hizmetlerimize iptal sebebinizi belirterek (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) başvurmanız durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.(Avm14.com’dan verdiğiniz tüm siparişler hafta içi ve cumartesi günü saat 16.00’dan sonra kargoya teslim edilmektedir.)

Ödeme iadesi İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmekte veya tercih etmeniz durumunda hediye çeki oluşturularak geri iade edilmektedir.

Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen geri iade olmaktadır. Havale ve kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Yorumlar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Demonte 3 Katlı 6 Parça Masaüstü Plastik Takı Bilezik Rafı Asorti” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Review now to get coupon!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir