Mutlusan 6 mm Topraklamalı Ray Klemensi

Ray klemens, ayrı konumlarda yer alan iletkenlerin güvenli bir şekilde birbirine bağlanmasını sağlayan klemenslere verilen isimdir. Ray klemenslerin dışında yalıtkan malzemeler kullanılmaktadır. Çoğunlukla elektrik panolarında ray üzerinde sıralı bir şekilde blok olarak kullanılmaktadır.

94.36

Sipariş:0
Mevcut ürünler:143

143 adet stokta

42 İnsanlar şimdi bu ürünü izliyor!

Ödeme Yöntemleri

Açıklamalar

6 mm topraklamalı ray klemensi, elektrik ve endüstriyel tesislerde kullanılan bir bağlantı elemanıdır. Bu klemens, elektrik devrelerindeki telleri veya kabloları bir araya getirerek güvenli ve sağlam bir bağlantı sağlar.

Topraklamalı ray klemensleri, topraklama sistemleri için özellikle önemlidir. Elektrik devrelerinde oluşabilecek potansiyel dalgalanmaları ve arızaları engellemek amacıyla topraklama yapısıyla birlikte kullanılırlar. Topraklama, elektrik akımını güvenli bir şekilde dağıtarak zararlı etkileri önlemeye yardımcı olur.

6 mm topraklamalı ray klemensleri, genellikle standart bir 35 mm DIN ray üzerine monte edilir. Bu klemensler, genellikle elektrik panoları, kontrol panoları ve diğer elektrik ekipmanlarında kullanılır. Klemensler, tellerin veya kabloların kolayca bağlanmasını ve çıkarılmasını sağlayan bir yaylı bağlantı mekanizmasıyla donatılmıştır.

Bu tip klemenslerin teknik özellikleri, bağlantı kapasitesi, maksimum akım taşıma kapasitesi ve izolasyon özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Ürünler genellikle güvenlik standartlarına ve elektriksel performans gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

6 mm topraklamalı ray klemensleri, elektrik bağlantılarının düzenlenmesi, güvenliği ve performansı için önemli bir bileşendir. Elektrik tesisatında ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılırlar. Kaliteli malzemelerden üretilen ve standartlara uygunluğu sağlanan klemensler, güvenilir ve dayanıklı bir bağlantı çözümü sunar.

Ek Bilgiler

Ağırlık 1.0000000000 kg
marka

Teslimat & Kargo

  • Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
  • Sitemizde ki tüm ürünlerin gönderimi stoklarımızdan yapılmaktadır
  • Tüm alışverişlerinizde 250 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.
  • Yetkili kargo firmamız MNG Kargo'dur.
  • Değerli müşterilerimiz; siparişleriniz ödemesi onaylandıktan sonra hazırlanarak işleme alınıp çıkışı sağlanır.
  • Özel kampanya dönemlerinde 1-3 gün arası ilave gün gözlenebilir. ( Anlayışınız & Kampanyalarımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı Çok Teşekkür Ederiz )
  • Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde sizlere sms ve e-mail yolu ile bilgilendirme mesajlarımız ulaşır.
  • Siparişlerinizin kargoya teslimi sonrası adresinize ulaşma süresi bizler ile paylaşmış olduğunuz adresin bulunduğu bölgeye göre 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

İstisnalar;

  • Sipariş Durumunuz; Siparişleriniz kargoya verildikten 1 gün sonra kargo durumunuz değişebilmektedir; bunun sebebi kargo firmasının sipariş takip bilgilerini mesai bitiminde girmesi ve bir sonraki mesai başlangıcında sistemlerimize yansımasıdır. Örneğin; Siparişiniz perşembe günü akşam mng kargoya teslim edilmiştir ama siz perşembe günü sipariş durumunuza baktığınızda ''kargolandı'' ibaresini göremezsiniz. Kargolandı ibaresi bir gün sonra yani cuma günü sipariş kontrol ekranlarına yansımaktadır ama siparişiniz perşembe günü kargoya teslim edilmiştir.
  • ''Siparişinizin hazırlanıyor '' olarak görmeniz; Değerli müşterilerimiz siparişlerinizi oluştururken adreslerinizi detaylı bir şekilde girebilmenizi rica ediyor  ve  adres bilgilerinin detaylı bir şekilde girilmemesinden dolayı kargo firmasının manual işlemler yapmak durumunda kalmakta olduğunu paylaşmak isteriz.     Bu manual işlemler sonucunda siparişleriniz çıkmış olmakta  fakat sisteme yansımadığı için sizlerin  ''Siparişinizin hazırlanıyor ''  olarak görmekte olduğunuzu bildirmek isteriz.

Olası bir eksiklik ya da kırılma durumunda ürünü teslim almadan iade ediniz.

Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için web sitemizden “Müşteri Hesapları” bölümünden ulaşabilir ya da info@avm14.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla

-

İptal & İade Şartları

Yeni siparişin iptali

Avm14.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri hizmetlerimize iptal sebebinizi belirterek (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) başvurmanız durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.(Avm14.com’dan verdiğiniz tüm siparişler hafta içi ve cumartesi günü saat 16.00’dan sonra kargoya teslim edilmektedir.)

Ödeme iadesi İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmekte veya tercih etmeniz durumunda hediye çeki oluşturularak geri iade edilmektedir.

Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen geri iade olmaktadır. Havale ve kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Yorumlar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mutlusan 6 mm Topraklamalı Ray Klemensi” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Review now to get coupon!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir