Ø18-20 ALEV YAYMAYAN MUF (GRİ)

18-20 mm Yanmaz Muhafaza Boru Bağlantısının bazı özellikleri şunlar olabilir:

 1. Yanmaz Özellik: Bu muhafaza boru bağlantısı yangına karşı dayanıklıdır ve alev almaz veya yaymaz. Yangın durumunda, muhafaza boru bağlantısı yangının yayılmasını engeller ve yangının kontrol altına alınmasına yardımcı olur.
 2. Yanmaz Malzeme: Bu muhafaza boru bağlantısı, yanmaz malzemelerden üretilmiştir. Genellikle yanmaz polimerler veya yanmaz kaplamalar kullanılarak yapılır. Bu malzemeler yangına karşı yüksek direnç sağlar.
 3. Dayanıklılık: Yanmaz muhafaza boru bağlantıları genellikle dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çeşitli ortamlarda kullanılmaya uygun şekilde tasarlanmışlardır ve çeşitli koşullara dayanıklılık gösterirler.
 4. Uyumlu Ölçüler: 18-20 mm ölçüsü, muhafaza boru bağlantısının dış çapını belirtir ve uyumlu olduğu boru çapını ifade eder. Bu ölçü, muhafaza bağlantısının doğru bir şekilde monte edilmesini sağlar.
 5. Kolay Montaj: Yanmaz muhafaza boru bağlantıları genellikle kolay montaj imkanı sunar. Boru sistemlerine hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanabilirler. Bağlantı elemanları, genellikle vidalı veya kilit mekanizmalı tasarımlara sahiptir.

Bu özellikler, genel olarak yanmaz muhafaza boru bağlantılarının sahip olabileceği özellikleri yansıtmaktadır. Ancak, spesifik ürünün özellikleri üretici veya satıcı tarafından belirlenir, bu nedenle satın almayı düşündüğünüz belirli bir ürünün teknik özelliklerini doğrulamak için üretici veya satıcıyla iletişim kurmanız önemlidir.

400.00

102 adet stokta

39 İnsanlar şimdi bu ürünü izliyor!

Ödeme Yöntemleri

Açıklamalar

Ø18-20 ALEV YAYMAYAN MUF (GRİ)

Ek Bilgiler

Ağırlık 1.0000000000 kg
marka

Teslimat & Kargo

 • Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
 • Sitemizde ki tüm ürünlerin gönderimi stoklarımızdan yapılmaktadır
 • Tüm alışverişlerinizde 250 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.
 • Yetkili kargo firmamız MNG Kargo'dur.
 • Değerli müşterilerimiz; siparişleriniz ödemesi onaylandıktan sonra hazırlanarak işleme alınıp çıkışı sağlanır.
 • Özel kampanya dönemlerinde 1-3 gün arası ilave gün gözlenebilir. ( Anlayışınız & Kampanyalarımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı Çok Teşekkür Ederiz )
 • Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde sizlere sms ve e-mail yolu ile bilgilendirme mesajlarımız ulaşır.
 • Siparişlerinizin kargoya teslimi sonrası adresinize ulaşma süresi bizler ile paylaşmış olduğunuz adresin bulunduğu bölgeye göre 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

İstisnalar;

 • Sipariş Durumunuz; Siparişleriniz kargoya verildikten 1 gün sonra kargo durumunuz değişebilmektedir; bunun sebebi kargo firmasının sipariş takip bilgilerini mesai bitiminde girmesi ve bir sonraki mesai başlangıcında sistemlerimize yansımasıdır. Örneğin; Siparişiniz perşembe günü akşam mng kargoya teslim edilmiştir ama siz perşembe günü sipariş durumunuza baktığınızda ''kargolandı'' ibaresini göremezsiniz. Kargolandı ibaresi bir gün sonra yani cuma günü sipariş kontrol ekranlarına yansımaktadır ama siparişiniz perşembe günü kargoya teslim edilmiştir.
 • ''Siparişinizin hazırlanıyor '' olarak görmeniz; Değerli müşterilerimiz siparişlerinizi oluştururken adreslerinizi detaylı bir şekilde girebilmenizi rica ediyor  ve  adres bilgilerinin detaylı bir şekilde girilmemesinden dolayı kargo firmasının manual işlemler yapmak durumunda kalmakta olduğunu paylaşmak isteriz.     Bu manual işlemler sonucunda siparişleriniz çıkmış olmakta  fakat sisteme yansımadığı için sizlerin  ''Siparişinizin hazırlanıyor ''  olarak görmekte olduğunuzu bildirmek isteriz.

Olası bir eksiklik ya da kırılma durumunda ürünü teslim almadan iade ediniz.

Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için web sitemizden “Müşteri Hesapları” bölümünden ulaşabilir ya da info@avm14.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla

-

İptal & İade Şartları

Yeni siparişin iptali

Avm14.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri hizmetlerimize iptal sebebinizi belirterek (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) başvurmanız durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.(Avm14.com’dan verdiğiniz tüm siparişler hafta içi ve cumartesi günü saat 16.00’dan sonra kargoya teslim edilmektedir.)

Ödeme iadesi İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmekte veya tercih etmeniz durumunda hediye çeki oluşturularak geri iade edilmektedir.

Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen geri iade olmaktadır. Havale ve kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Yorumlar

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ø18-20 ALEV YAYMAYAN MUF (GRİ)” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Review now to get coupon!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir